تجهیزات آشپزخانه درسا

شرکت پدیده دنیای مدرن با نام تجاری "درسا" ، تولید کننده انواع لوازم خانگی آشپزخانه شامل: هود آشپزخانه ،اجاق گازهای صفحه ای ،سینک ظرفشویی و فر توکار از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است. محصولات این شرکت در کارخانه ای به مساحت 30000 مترمربع با بهره گیری از تکنولوژی نوین تولید می شود.
تعهد به تولید و عرضه محصولات و ارائه خدمات پس از فروش با محوریت کیفیت ، توجه به سلایق بازار هدف و رسیدگی درست و
به موقع به خواسته های مشتریان ، رویکرد اصلی این شرکت می باشد .
برند درسا لوازم خانگی آشپزخانه با سرلوحه قراردادن کیفیت خدمات و رضایتمندی مشتریان همواره در ارائه خدمات نوین به مشتریان خود کوشیده و در سال 1397 موفق به اخذ گواهینامه های ISO10002 سیستم مدیریت شکایات مشتریان و ISO10004 سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان شده است .
این مجموعه با در اختیار داشتن شبکه گسترده خدمات پس از فروش در تمامی شهرستان های کشور امکان ارائه خدمات به مصرف کنندگان در کوتاهترین زمان ممکن را دارد و نصب و تعمیر محصولات را در دوره گارانتی و خارج از دوره گارانتی به صورت مطمئن در تمامی شهرستان های کشور انجام می دهد.

خدمات پس از فروش

اگر بخواهید از شرایط دوره زمانی ضمانت محصول  بهره مند شویدحتما موارد زیر را رعایت نمایید:

1. باز گشایی کارتن محصول ، نصب ، راه اندازی و تعمیر محصول توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش انجام شود
2. کارت ضمانت محصول توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش  به صورت کامل تکمیل و مهر و امضا شود
3. مدت زمان ضمانت محصولات هود ، اجاق گاز ، فر ، سینک شیشه ای 25 ماه از تاریخ نصب و سینک استیل 60 ماه از تاریخ نصب می باشد
4. ضمانت محصولات در دوره گارانتی فقط مشمول تعویض قطعه می باشد
5. بعد از اتمام دوره گارانتی مدت زمان تامین قطعات 60 ماه می باشد
6. تمامی قطعات محصولات مشمول ضمانت می شود منوط براینکه ایراد از کیفیت قطعه باشد ، در صورتی که قطعه بر اثر عوامل بیرونی مانند استفاده ناصحیح مصرف کننده از محصول ، نوسانات برق شهری ، اعمال ضربه توسط اجسام خارجی و تعمیر قطعه توسط افراد غیر مجاز دچار آسیب شود ، قطعه مشمول ضمانت نمی شود

برتری درسا

  • طراحی زیبا و تنوع محصول سازگار با هر سلیقه ای
  • دارا بودن شبکه نمایندگان مجاز خدمات پس از فروش در تمامی شهرستان های کشور
  • 25 ماه ضمانت تعویض قطعات و 5 سال ضمانت تامین قطعات
  • محصولاتی ایرانی با تکنولوژی جهانی
  • تعهد به تولید و عرضه محصولات با محوریت کیفیت و خواسته های مشتریان

لاهیجکالا با افتخار سبد کاملی از تمامی محصولات "درسا" را به شما هموطن عزیز عرضه میدارد. تمامی محصولات شرکت درسا که از بالاترین کیفیت ساخت و بهترین شبکه خدمات پس از فروش در تمامی شهرستان کشور بهره می برند با تخفیف ویژه به شما تقدیم میگردد.