مقالات


اولین هدف ایجاد سایت لاهیجکالا قبل از فروش محصولات، بالابردن اطلاعات شما هموطن عزیز در مورد انواع و اقسام لوازم میباشد. چرا که خرید آگاهانه و از همه مهمتر رضایت شما از خرید، موجب خورسندی و دلگرمی مجموعه ی لاهیجکالا خواهد شد. به همین منظور با تمام توان تلاش خود را برای بروزرسانی اطلاعات مورد نیاز شما در این سایت انجام خواهیم داد. لطفا نظرات و انتقادات خود را از ما دریغ نفرمایید و با ما در میان بگذارید. و در آخر از اینکه دقایقی از وقت خود را با لاهیجکالا گذراندید کمال تشکر و قدردانی را داریم.  


از کدام سایت خرید کنیم؟

از کدام سایت خرید کنیم؟

در دنیای امروز با توجه به افزایش شمار تولیدکنندگان و همچنین عاملین فروش متعدد و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و وجود اینترنت و دستگاه های هوشمند مانند تلفن همراه، کامپیوتر و ... فروشگاههایی با عنوان فروشگاه اینترنتی و موتورهای جستجوگر متعددی برای معرفی این فروشگاه ها و همچنین فروش از طریق صفحه اینستاگرام راه اندازی شده است که در این مقاله ما خرید از فروشگاه های اینترنتی(سایت) را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مسوار چیست و چه ویژگی هایی دارد>؟

مسوار چیست و چه ویژگی هایی دارد>؟

مسوار یکی از انواع آلیاژ فلزات است که به دلیل چکش خواری و انعطاف پذیری بالا برای مصارف مختلف استفاده می‌شود. معمولا به دو صورت کلاف و شاخه‌ای در بازار عرضه می‌گردد. برای جلوگیری از خوردگی و افزایش مقاومت آن‌ها، از روکش مس بر روی این مفتول‌ها استفاده می‌کنند. از کاربردهای مهم آن‌ها، ساخت وسایل آشپزخانه و لوازم تزیینی است.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...